هتل هایت

11 آذر 1399
۰ دیدگاه

هتل پارسیان خزر ( هتل هایت )

هتل پارسیان خزر

هتل پارسیان خرز هتل پنج ستاره و یکی از قدیمی ترین هتل های چالوس است. این هتل یکی از هتل های لوکس زمان خود و هتل های زیبا در زمان حاضر می باشد. دارای ویو بسیار زیبا و دلنشین دریا و ویو کوه نمک آبرود است و با نام هتل هایت معروف است. این هتل به صورت شمالی جنوبی ساخته شده است به طوری که اتاق های این هتل یا دارای دید منظره دریا و یا دارای دید منظره جنگل است. با اقامت در اتاق های شمالی ویو عالی و بکر دریا را خواهید داشت و میتوانید صبح خود را با دیدن منظره زیبای تلالو نور خورشید بر آب دریا، آغاز کنید.  اقامت در اتاق های جنوبی هتل هایت، ویو جنگل و کوه نمک آبرود را به شما میدهد. صبح ها و عصر میتوانید در خط ساحلی پیاده روی کنید و لذت پیاده روی بر روی ماسه ها را تجربه کنید. این هتل بین چالوس و کلارآباد و حدودا در ۱۰ کیلومتری چالوس بین دریا و شهرک توریستی نمک آبرود واقع شده است.

مجموعه هتل دارای پاساژ، رستوران، کافی شاپ، شیرینی پزی و امکانات رفاهی دستگاه خودپرداز و وایرلس پر سرعت است و همچنین در محوطه فضای سبز بسیار عالی همراه با نیمکت، آلاچیق و درختان بلند و کهن سال است رقم درختان  و علاوه بر این ها تفریحات زیادی برای مدعوین محترم تدارک دیده شده است؛ تاب زنجیری، فوتبال دستی، پیست موتور چهار چرخ، پیست دوچرخه سواری، تنیس روی میز، بازی های کامپیوتری، لیرز شات و محیط بازی برای کودکان و استخر روباز کودکان از جمله این ها هستند. در بیرون از محوطه هتل و داخل مجموعه نیز کافی شاپ ساحلی دیگری وجود دارد. ساحل هتل پارسیان خزر یکی از ساحل های تمیز و ماسه ای عالی شهرستان چالوس است همچنین هتل هایت دارای جنگل اختصاصی کوچکی است که در خود مجموعه قرار دارد.

در فصل تابستان میتوانید از انواع سرگرمی های آبی از جمله شاتل، جت اسکی، پدالو، قایق، پاراسل و بنانا که برای گردشگران و مسافران بومی و غیر بومی فراهم شده است استفاده کنید. علاوه بر این ساحل مجموعه در تابستان طرح های شنا برای بانوان و آقایان ایجاد می نماید. ساحل این مجموعه ساحل کاملا ماسه ای است که هم برای پیاده روی و هم برای آفتاب گرفتن و تفریحات آبی عالی است. در طرح های شنا غرفه هایی از قبیل دکه خوراکی، دکه لباس شنا، ماساژ، حنا و بافت مو همیشه دایر هستند و همیشه چند غریق نجات در طرح حاضر هستند شما میتوانید با خیال راحت به شنا و آبتنی بپردازید. این طرح برای مسافرین هتل رایگان است ولی طرح دایر در هتل پارسیان خزر یک طرح شنا خصوصی است یعنی دست یک پیمانکار خصوصی است بنابراین ممکن است بعضی از سال این طرح ورودی اندکی دریافت کنند و بعضی از سال ها هم کاملا رایگان باشد ولی عموما رایگان هست و کم پیش می آید سالی غیر رایگان باشد. مجموعه هایت در مجاورت تفرجگاه قرار دارد و قرار است بزودی پارک آبی بزرگی در اینجا افتتاح شود.

هتل پارسیان خزر از دیرباز تا کنون لوکیشن فیلم برداری برای فیلم ها و سریال های مختلف بوده است از جمله آنها میتوان به پایتخت اشاره کرد.

 

ارسال دیدگاه